Truva Gençlik
Poster Forge 1.02.01 Uyeol
Truva Gençlik
Poster Forge 1.02.01 Uyeol
Truva Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pagerank

AnasayfacanlıtvAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poster Forge 1.02.01

YazarMesaj
#.:$eF:.#
Sözelcimoderatör
Sözelcimoderatör
#.:$eF:.#

Poster Forge 1.02.01 111
Rep LwL : 10

Poster Forge 1.02.01 Empty
MesajKonu: Poster Forge 1.02.01   Poster Forge 1.02.01 I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 9:12 pm

Poster Forge 1.02.01

Sürüm : 1.02.01

Boyut : 2.79 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : Ronyasoft

Tanıtım:
Poster Forge ile düş gücünüzü kullanarak büyük boyutlarda film afişleri, duvar afişleri, bazı eski Amerikan filmlerinde gördüğünüz 'Wanted/Aranıyor' tarzında posterler yapabilirsiniz.

Büyük, devasa, bellek canavarı ve bazen de hantal programlarla uğraşmak yerine afiş ve poster işinizi bu programla kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu çalışmalarınızı arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle ve çeşitli yerlerde paylaşabilirsiniz.

Poster Forge ile grafik ya da tasarım bilgisi gerektirmeden birkaç fare tıklamasıyla afişler, posterler hazırlayabilir ve bunları yazdırabilirsiniz. Program içinde çalışmanızı adım adım sihirbaz yoluyla yapabilirsiniz. Yaptığınız çalışmayı ve yazdığınız metni öngörünümde ya da yazdığınız anda görebilirsiniz.

Program sayesinde örneğin, siz de artık bir film afişi yapabilirsiniz. Bir film afişi içine oyuncular, yönetmen, yapımcı, tarih gibi bilgiler girebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüz ve adım adım düzenleme sayesinde güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Bazı eski Amerikan filmlerinde görülen ve suçluları aramak için duvarlara asılan 'Wanted/Aranıyor' tarzında çalışmalar da yapabilirsiniz. 'Aranan' başlığına tıklayıp, sol çerçeveden çeşitli değişiklikler kurabilirsiniz. 'Aranan Kur'dan kendinize göre bir şeyler yazabilirsiniz. 'Suç Kur' bölümünden ya kendiniz bir şeyler yazabilir ya da > ok tuşuna tıklayıp, hazır şablonları kullanabilirsiniz. (Editörün Notu: Bu kısımdaki bazı yerleri özgün kalsın diye Türkçeye çevirmedim.)

Ayrıca eğer bilgisayarınızda farklı yazı tipleri varsa bunları Windows/Font klasörüne attığınızda çalışmalarınızı daha da renklendirebilirsiniz. Eğer değişik, hoş, çarpıcı, garip, eksantrik yazı tipleri istiyor ama bulamıyorsanız, programın yardım menüsünde adresi verilen bu siteden çeşitli yazı tipleri alabilirsiniz. Buradaki yazı tiplerini innDirip, RAR dosyalarını bir konuma açıp içinden çıkan TIFF dosyalarını Windows/Font klasörüne yapıştırmanız yeterli.

Özellikler:

Film, dizi ya da buna benzer çalışmalar için poster hazırlayabilirsiniz.
Kullanıcı dostu arayüz.
Adım adım kullanım.
Oluşturulan posterleri doğrudan öngörünümden bakabilirsiniz.
Poster ve afişleri yazdırmak için dahili ProPoster programı.
Çok dilli arayüz.
BMP, JPEG, TIFF, GIF, PNG, EMF dosyalarını açabilir.
Tamamen ücretsiz. Sadece çıktı çalışmaların sağ alt kısmına 'powered by Poster Pro' yazar.
Çalışmalar için renk, arkaplan, kenarlık kurabilir; resimleri hizalayabilir, yazdırabilir. Yazdırmak istediğinizde ProPoster programı açılır.
Türkçe karakterler dahil çeşitli yazı tiplerini destekler.
Düşük sistem gereksinimi.
BMP, JPEG, TIFF, GIF, PNG olarak kaydedebilir.
Windows 2000, 2003, XP ve Vista'da çalışır.

Program kurulumdan itibaren Türkçedir.

Bu programın Türkçe dil dosyası editör Ali K. tarafından yapılmıştır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Poster Forge 1.02.01
1 sayfadaki 1 sayfası